CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Lázeňský dům Veľká Fatra ****

lázeňský dům Veľká Fatra leží na okraji velkého lázeňského parku a v těsné blízkosti ostatních objektů lázní.

parkování zdarmaparkování za poplatekhotelová garážrecepce na hotelurestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hotelubazén v hotelu

Lázeňský dům Veľká Fatra
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis lázeňského domu:

5-ti patrová budova s výtahy, kterou tvoří dvě části – jedno křídlo budovy s ubytování v kat. *** a v druhém křídle je ubytování v kat. **** s pokoji kat. superior (najdete v naší nabídce). Mezi oběma částmi se nachází venkovní termální plavecký bazén (25 m, 280C) V komplexu obou budov najedete recepci s lobby-barem, jídelnu, restauraci Maximilian, moderní společenský sál, kosmetiku, pedikúru/manikúru, kadeřnictví, internetový koutek, lékárnu, několik menších obchůdků a fitness-centrum. Samozřejmostí je pokrytí WiFi – zdarma.Na vlastní balneorecepci budete obslouženi při čerpání procedur – lázeňských či wellness. K dispozici je ordinace lékařů (24 hod. služba), moderní lázeňsko-rehabilitační oddělení s vnitřním sedacím termálním bazénem.

Vybavení pokoje:

Moderní pokoje Superior v nové části lázeňského domu jsou vybaveny koupelnou (vana, fén, župan), WC, SAT-TV, rádiem, telefonem, lednicí, bezpečnostní schránkou, WiFi, balkonem nebo terasou.

Stravování:

v hotelové jídelně, snídaně, oběd i večeře - vždy bufet (možnost dietní a dělené stravy).

Procedury poskytované lázeňským domem:

procedury se poskytují přímo v lázeňské domě – lékařská služba a komplexní lázeňské služby – koupele (vanová, rašelinová, bahenní, bylinná, smaragdová, minerální aj.), skotské střiky, vířivka, sedací termální bazén, masáže (klasická, reflexní masáž chodidel, lymfomasáž, anticelulitidní masáž, shia-tsu, medová, lávovými kameny aj.), termoterapie, zábaly, obklady, léčba zlatem, fyzioterapie – skupinová cvičení, a další.

K dispozici jsou dále služby Spa & Aquapark. Spa centrum má vlastní vchod, recepci, za kterou následují šatny, dále rehabilitační bazény: tzv. Ľudový kúpel´ - rehabilitační bazén s termální vodou 33 °C (22 délka), s hydromasážními tryskami, chrliči, dále tzv. sedací Červený kúpel´ - bazén s termální, silně mineralizovanou vodou o teplotě 38 °C (dětem do 12 let není vstup povolen), a vířivku pro 8 osob o teplotě 35 °C. Součástí Spa je bylinková parní sauna, masážní kabiny, vč. Ayurvedy a separátní zóny pro proceduru Rasul (zábaly z Mrtvého moře, nebo kaolinový zábal, či zábal z mořských řas, aplikovaný v suché sauně a následně v parní sauně). Dále se zde poskytují kosmetická ošetření za použití speciální kosmetiky. V centru je k dispozici snack-bar. Spojovací chodba nás přivede do Aquaparku, který má vlastní vchod s recepcí, šatnou, dvěma bary s možností občerstvení, vnitřní velkokapacitní vířivkou, klidovými zónami, vnitřními tobogány, a dále ­vstupem do venkovního termálního bazénu s celoročním provozem (25 metrů délka, masážní trysky, chrliče vody). V létě je dále k dispozici bazén s atrakcemi - divoká řeka, houpací záliv, tobogány aj.), jakož i dětský bazén se skluzavkou, sluneční terasy a klidové lehátkové zóny.

Poznámka:

Parkování je možné na nehlídaném parkovišti u lázeňských domu (za poplatek) Pobyt domácích zvířat není povolen. Lázně nabízejí bohatý kulturní program, organizovaný celý rok, navíc v létě se pořádá Lázeňské kulturní léto, dále sportovní vyžití (kurzy jógy, aerobiku, stolní tenis, minigolf aj.)

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Turčianské Teplice - Harmonie

Harmonie

 5 dní / 4 noci
 od 6 460 Kč
Slovenské lázně Turčianské Teplice a pobyt Harmonie ve Vás probudí chuť po dlouhodobějším lázeňském pobytu než je tento, ale abyste na to přišli, musíte vyzkoušet masáž Zeus, smaragdovou koupel, vanovou koupel, termoterapii, 1x vstup do Aquaparku, volný vstup do bazénu Olympic
...
Turčianské Teplice - Léčebný pobyt Spa & Aquapark

Léčebný pobyt Spa & Aquapark

 6 dní / 5 nocí
 od 6 540 Kč
Pohodový šestidenní pobyt v Turčianských Teplicích s pěti vstupy do Spa & Aquaparku (na tři hodiny denně) a s volným vstupem do bazénu Olympic a do fitness. Dovolenou si tak můžete užít, jak chcete sami. Ubytování si můžete zvolit též a to v jednom ze dvou lázeňských domů s polopenzí.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech holidays, cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .