CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Royal Palace *****

Luxusní hotel Royal Palace***** leží přímo v centru lázeňského města, hned u parku a lázeňské kolonády. Navíc je propojen se Spa & Aquapark, kam mají hosté hotelu neomezený vstup.

parkování za poplatekhotelová garážrecepce na hotelurestaurace / jídelnarestaurace / barvýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hotelubazén v hotelu

Royal Palace
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis lázeňského domu:

V roce 2017 zrekonstruovaný luxusní hotel Royal Palace patří k nejkrásnějším hotelům na Slovensku. Součástí hotelu je recepce, lobby bar, společenský sál, bar, zimní zahrada, letní terasa Royal,restaurace Sissi, podávající pokrmy mezinárodní kuchyně.

Mezi další vybavení hotelu patří balneoterapie, kde je poskytováno velké množství procedur, fitness, léčebný ústav INCARE. Přímo v hotelu se nachází vnitřní bazén Royal Bath s léčivou termální vodou(38°C). Hotel má vlastní minerální pramen.

V ubytovací části jsou hostům k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, studia (prostorově větší), apartmány Royal Zikmund, Royal Elisabeth, Royal Maxmilian (2 pokoje).

V celém hotelu je zdarma dostupné WiFi. Hotel je vybaven výtahy.

Vybavení pokoje:

Všechny pokoje jsou nadstandardně vybaveny a jejich součástí je koupelna (sprcha, WC, fén), SAT-TV,telefon, trezor, minibar, čajový a kávový servis. K dispozici župan atrepky. Při příchodu welcome drinky a talíř s ovocem. Za příplatek jemožno ubytování ve studiích nebo apartmánech.

Stravování:

je poskytování v restauraci Sissi – snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu. Vstup je povolen pouze ve společenském oblečení.

Procedury poskytované lázeňským domem:

vanové koupele (bahenní, rašelinové), masáže,rašelinové obklady, parafín, parafango, kyslíková terapie, plynové injekce aj.

Poznámka:

Pobyt domácích zvířat není možný.

Parkování na hlídaném parkovišti ( za poplatek) nebo v garážích (za poplatek)

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Turčianské Teplice - Pobyt Royal Palace

Pobyt Royal Palace

 3 dny / 2 noci
 od 6 630 Kč
Vyzkoušejte si luxusní hotel Royal Palace v Turčianských Teplicích. Nabízíme 2 noci se snídaní a dvěma vstupy do termálních bazénů Royal Spa, navíc i volný vstup do Spa & Aquapark
...
Turčianské Teplice - Royal Harmony

Royal Harmony

 3 dny / 2 noci
 od 7 510 Kč
Pobyt Royal Harmony v hotelu Royal Palace obsahuje 2 noci s polopenzí, 4 wellness procedury, 2x vstup do Royal Bath na 30 min a neomezený vstup do Spa & Aquapark.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech holidays, cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .